It’s time for Christmas time…

No to co? gotowi? Posłuchaj Mikołajowej i dowiesz się co teraz…

Meeting with Santa…

Looking for Gifts…

Jeśli otrzymałeś od nas list to wyciągnij już teraz taką małą grę złożoną na trzy części. Reszta materiałów jest dla rodziców. Na każdej z nich znajdziesz rymowany tekst który zasugeruje Ci miejsce ukrycia wskazówki. Jeśli rozpoznasz co autor miał na myśli biegnij szukać łamigłówek. Tylko komplet rozwiązanych łamigłówek pozwoli odnaleźć skarb.  No to co?

Do Dzieła!

Little christmas mess…

Przygotuj sobie stanowisko, zabezpiecz je, a następnie przynieś pudłaka. Możesz go już otworzyć lub zrobić to razem z naszym Elfem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz kliknąć pauzę i kiedy tylko chcesz powrócić do warsztatu.

Drogi Rodzicu, wszelkie składowe warsztatu są certyfikowane i przeznaczone do zabawy dla dzieci.

Be „zero waste”

Myślisz sobie, że sam nie uratujesz świata? mylisz się, bo każdy znas małymi rzeczami przyczynia się do dbania o nasza planetę. Mikołaj od dawna uczy swoje Elfy filozofii „bez resztek” czyli jak dać przedmiotom drugie życie oraz jak tworzyć coś z niczego i nie generować odpadów. Ach co to będzie a przydatny warsztat.

Do you like splashing?

Problem z kąpielą? nie bardzo lubisz być mokrym a potem jest zimno? Mamy sposób aby lepiej się bawić podczas kąpieli. Na filmie pokażemy Ci jak zrobić własne, eco i hand made mydełko.

100% naturalne mydełko dla Ciebie, na prezent czy jako ozdoba do łazienki….
Co wybierzesz?

Christmas decoration…

Cuda wianki, zaskoczanki. Czyli na leniwca otrzymaliście w pudełkach gotowe komponenty. To jedyny warsztat, gdzie w 100% daj się ponieść wyobraźni. Trochę tu, trochę tam, wszędzie kleju sobie dam, a na klej to co chce, by świątecznie bawić się. Powodzenia

It's time to hard work with Santa Personal Trainer